• George Michael walczy o życie?

  28-11-2011, 5:00

  George Michael walczy o życie?
  OCEŃ

  Lekarze wprowadzili gwiazdora w stan śpiączki farmakologicznej po tym, jak z ciężkim zapaleniem płuc znalazł się w szpitalu podczas trasy koncertowej w Wiedniu.

  Muzyk, który do szpitala w Wiedniu trafił w poniedziałek, został przeniesiony na oddział intensywnej terapii. Lekarze podłączyli Michaela do aparatury podtrzymującej funkcje życiowe, bo jego stan zdrowia znacznie się pogorszył. Muzyk, który choruje na ciężkie zapalenie płuc został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Jego rzecznik powiedział, że George Michael odwołał do końca roku wszystkie koncerty.

  George Michael do kliniki w Wiedniu trafił w poniedziałek, 21 listopada. Był w stanie krytycznym. Uskarżał się na silne bóle w klatce piersiowej. Umieszczono go na oddziale dla VIP-ów, gdzie leczeni są austriaccy politycy i gwiazdy. Lekarze zdiagnozowali ostre zapalenie płuc wywołane pneumokokami, bardzo niebezpiecznymi bakteriami. Artysta ma też problemy z sercem.

  Stan zdrowia Michaela znacznie się pogorszył w sobotę. Wprowadzono go w śpiączkę farmakologiczną, a czynności życiowe zaczęła podtrzymywać specjalistyczna aparatura, m.in. tzw. płucoserce.

  Rzecznik piosenkarza zaprzeczył spekulacjom mediów, że Michael zachorował na AIDS.

  se.pl

  Relacja z koncertu George'a Michaela podczas otwarcia Eurostadionu we Wrocławiu.

  DODAJ KOMENTARZ

  KOMENTARZE

  • ~Jolka | 28-11-2011, 11:54
   alee fajny koncert!!! a njuss już chyba nie aktualny ,on się przecież już obudził