REGULAMIN SERWISU WIDEOPORTAL.PL

 

1. Serwis Wideoportal.pl służy do prowadzenia dyskusji, wymiany poglądów i opinii na tematy związane z show biznesem, kulturą oraz stylem życia (life style).

 

2. Korzystanie z serwisu Wideoportal.pl jest jednoznaczne z zaakceptowaniem postanowień niniejszego Regulaminu. Korzystanie z serwisu Wideoportal.pl jest bezpłatne. Dla prawidłowego korzystania z serwisu Wideoportal.pl niezbędne jest posiadanie odpowiednich urządzeń umożliwiających dostęp do Internetu wraz z oprogramowaniem niezbędnym dla przeglądania zasobów Internetu.

 

3.  Użytkownik może przeglądać zasoby serwisu Wideoportal.pl, jak również zamieszczać w nim treści (tzw. komentarze) zgodnie z dostępnymi funkcjonalnościami serwisu Wideoportal.pl. Zamieszczenie określonych treści jest równoznaczne z potwierdzeniem przez użytkownika, że jest uprawniony do ich zamieszczania oraz, że służą mu w tym względzie wszelkie prawa, w tym w szczególności prawa autorskie.

 

4.   Zamieszczanie treści w serwisie Wideoportal.pl nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

 

5. Treści pochodzące od użytkowników są przed ich publikacją weryfikowane przez Administratora serwisu. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za opublikowane treści użytkowników. Zakazane jest dostarczanie/prezentowanie przez użytkowników w serwisie Wideoportal.pl treści o charakterze bezprawnym. Administrator zastrzega sobie prawo blokowania dostępu do tych treści na zasadach przewidzianych przepisami prawa.

 

6. Administrator nie świadczy ani nie zapewnia przechowywania ani archiwizowania treści. Administrator może usunąć treści lub zablokować do nich dostęp w każdej chwili, na zasadach określonych w Regulaminie. Z tego powodu Administrator odradza umieszczanie treści w serwisie Wideoportal.pl bez jednoczesnego pozostawienia sobie przez użytkownika kopii takich treści.

 

7. Serwis Wideoportal.pl nie wykorzystuje plików cookies do przechowywania informacji na komputerze użytkownika.

 

8. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych od Administratora oraz jego partnerów handlowych oraz otrzymywanie informacji w formie Newslettera od Administratora, może być w każdej chwili cofnięta. Cofnięcia zgody dokonuje się poprzez wysłanie dyspozycji zgodnie z dostępnymi funkcjonalnościami serwisu Wideoportal.pl na adres e-mail: redakcja(at)wideoportal.pl.

 

9.  Administratorem technicznym (hosting i CMS) serwisu Wideoportal.pl jest firma Jaaz S.c., adres: suport(at)poczta.jaaz.pl. Za obsługę grafiki (layout) odpowiedzialna jest firma Digirevolt.org: suport(at)digirevolt.org.

 

10. Reklamacje dotyczące funkcjonowania serwisu Wideoportal.pl użytkownik może zgłaszać na adres: redakcja(at)wideoportal.pl. Odpowiedź na reklamację zostanie udzielona w terminie 30 dni licząc od dnia jej złożenia poprzez przesłanie na adres poczty elektronicznej, z którego została wysłana reklamacja.

 

 NEWSLETTER

Zapisz się do naszego newslettera. Otrzymasz najnowsze informacje z życia gwiazd i ekskluzywne materiały.

TOP OGLĄDANE

 • 1

  36
  Rutowicz lansuje się z nowym narzeczonym
 • 2

  2
  Doda o Emilu Haidarze: "To arabska krew, mści się za to, że go zostawiłam!"
 • 3

  0
  Paulina Smaszcz-Kurzajewska o TVP: "Mój mąż jest spełniony, ale ja nie wrócę do telewizji"

TOP KOMENTARZE

TOP OCENY

 • 1

  4
  Paweł Jasionowski o "Twoja twarz brzmi znajomo": Ciężko byłoby mi wcielić się w Violettę Villas
 • 2

  2
  Dawid Ozdoba zdradził kulisy wieczorów panieńskich z udziałem striptizera
 • 3

  2
  Doda o Emilu Haidarze: "To arabska krew, mści się za to, że go zostawiłam!"

NAJNOWSZE KOMENTARZE

 • ~Krysia | 19-01-2017, 18:45
  Super dziewczyna !
 • ~Maja | 19-01-2017, 17:50
  Bardzo ciekawa postac. Podoba mi się!
 • ~zuczek | 08-11-2016, 6:30
  Oj oj niech sobie Kinga kubi stara Nyse czy autobus wymieni na grube opony, przemaluje na zielono bedzie miala tez co innego.
 • ~zazu | 08-11-2016, 6:24
  Oj co ta Iza pila czy wachala przed tym wywiadem.
 • ~kukulka | 31-10-2016, 12:05
  Taka byla z niej fajna kobieta, co sie z nia dzieje, ubiera sie fatalnie, podkresla wszystkie swoje mankamety, fryzura tragiczna, ... czy nie ma nikogo by jej pomogl sie ogarnac, gdzie sa przyjaciolki, kolezanki rodzina !!

SONDA